021-26291388 info@javidac.com

درباره شتابدهنده نوآوران جاوید

شتابدهنـده نوآوران جاویـد، حاصل‌خیزترین منطقه جغرافیایی زیست بوم استارتاپی کشور است. سرزمینی طلائی برای شکوفائی، پرورش و رشد ایده‌های ناب و برداشت محصولات نوآورانه از ایده‌های خلاق. ما با فراهم کردن تمامی امکانات مورد نیاز استارتاپ‌ها، فضایی را آماده ساختیم تا صاحبان ایده و محصولات دانش‌بنیان بتوانند پس از طی مراحل شتابدهی به بلوغ لازم برای حضور در بازارهای داخلی و جهانی دست ‌یافته و در قالب شرکت‌های مستقل علاوه بر تحقق آرزوهایشان موجب رشد سطح دانش و صنعت کشور شده و اقتصاد ملی را رونق بخشند. توانمندی و زیرساخت‌های موجود در شتابدهـنده نوآوران جاویـد، تجاری‌سازی و رشد سریع و استارتاپ‌ها از طریق سرمایه‌گذاری متناسب با نیاز ایده‌ها، در اختیار گذاشتن فضای کار همراه با حضور اساتید و مربیان صاحب‌نام برای آموزش، هدایت و نظارت طرح‌ها و موقعیت استثنائی دسترسی به شرکت‌ها و بنگاه‌های بزرگ اقتصادی، موفقیت ایده‌های ناب و محصولات نوآورانه پذیرفته‌شده را تضمین می‌کند.

چشم انداز

ماموریت ما

سرمایه‌گذاری هدفـمند در راستای ایجاد زمـینه بالندگی و بستر مناسب جهت تبدیل ایده‌های نو به کسب‌وکارهای موفـق، توسـعه اسـتارتاپ‌ها و در نـهایت خـلق ثروت و ارزش پایـدار از کسب‌وکارهای نوپا در تـمامی حوزه‌ها است.

گروه مشاورین جاوید

چشم انداز

چشم انداز شتابدهنده نوآوران جاوید تبدیل شدن به موفق‌ترین و مورد اعتمادترین شتابدهنده برای ایده‌ها و کسب‌وکارهای نوپا در سطح ملی و منطقه‌ای است. امید است این شرکت با تکیه بر تجارب حرفه ای گذشته و توانایی درک صحیح ، به جلب اعتماد و رضایت عموم فعالان بازار در کشور نائل آید. باشد تا استعدادهای کشور عزیزمان فارغ از نگرانی از لحاظ سرمایه با یاری ما بتوانند اندیشه های خود را تحقق ببخشند.

تامین مالی

ما نیازهای شما را بررسی و آنالیز می کنیم

راه حل برای همه مشکلات

بهترین راه حل را به شما پیشنهاد می دهیم