مشاوره تامین مالی

یکی از مهترین فعالیت‌ها جهت ایجاد و توسعه پروژه‌های سرمایه گذاری در ایران، تامین مالی پروژه‌ها می‌باشد‌. بی‌ثباتی در قوانین و رویه‌ها و عدم شفافیت‌ها باعث شده پروژه‌های زیادی با معضل تامین مالی مواجه شوند‌. متاسفانه بسیاری از سرمایه‌گذاران با مصرف کل منابع در اختیار، ضمن اتلاف سرمایه، موفق به اخذ تسهیلات نمی‌شوند و عملاً به پروژه‌های نیمه‌تمام تبدیل می‌شوند.

به این منظور به سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود در مراحل آغازین برنامه‌ریزی یک پروژه، تامین مالی را جدی گرفته و اطلاعات خود را در این خصوص تکمیل نمایید، چرا که گاهی اوقات حتی هزینه کردن در یک پروژه باعث ایجاد مزیت در تامین مالی نمی شود و یا حتی امکان استفاده بهینه و حداکثری از تسهیلات بانکی را از بین می برد.

مشاوره تامین مالی گروه مشاورین جاوید

از آنجا که قوانین بانکی برای مشارکت بانکی تعاریف و ضرورت‌های مشخصی دارد و اگر سرمایه‌گذار براساس ضرورت‌ها و برنامه‌ریزی هزینه کند، می‌تواند از منابع محدود خود به بهترین نحو استفاده کند. براساس اصول مالی، سرمایه‌گذاران باید با هدف افزایش توان مالی، منابع خود را برای اخذ حداکثر تسهیلات اهرم کنند.

بنابراین استفاده حداکثری از تسهیلات ارزان قیمت، اولویت همه سرمایه گذاران خواهد بود. در شرایط کنونی می توان گفت شرکت واسپاری مورد تایید بانک مرکزی یک منبع جهت تامین مالی برای سرمایه گذاران می باشد. اما استفاده از این تسهیلات برای همه پروژه ها امکان پذیر نخواهد بود.

گروه مشاورین جاوید سرمایه صدرا با آگاهی کامل از فرآیند تامین مالی و اخذ تسهیلات از منابع شرکت های واسپاری مورد تایید بانک مرکزی این آمادگی را دارد تا به سرمایه گذاران محترم جهت تامین مالی پروژه های خود به منظور خرید کالاهای سرمایه ای و یا دفتر کار کمک نماید.

چرا باید از مشاوره تامین مالی گروه مشاورین جاوید سرمایه صدرا استفاده کنید

رسیدن به منابع مالی در سریع ترین زمان ممکن

نظارت قانونی بر مراحل دریافت منابع توسط تیم حقوقی مجرب

تامین مالی برای همه کسب و کارها بدون استثنا

بدون محدودیت و سقف برای منابع مالی مورد نیاز

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس گرفته و یا اطلاعات تماس خود را ثبت نموده تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

تماس با ما
ثبت اطلاعات شما